SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 513 825 €
(4 601 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
329 м²
Rua Lauro Müller, Itajaí

спаваћа собаatypical
равно329 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

FAZENDA, ITAJAÍ, DIFERENCIADO
Espaço incomparável, são 328,96m² de área privativa e 416,35m² de área total para você viver com amplitude e liberdade. ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

НамештенПогледТерасаОтворени животни просторБезбедностДрвени под

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Lauro Müller, Itajaí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

DESC Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству