Листа понуда
19
19
19
1 019 921 €
(3 177 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
321 м²
Itajaí
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
321 м²
купатила
2+
Edifício Le Blanc em Balneário Camboriú
PRAIA BRAVA, NOVO – Apartamento Garden à venda no Le Blanc, Praia Brava, Itajaí
Este exclusivo apartament...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Отворени животни простор
Одвојени тоалет
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
17дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
Itajaí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.