SUPA24
Остало
Остало
Остало
551 959 €
(4 842 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
114 м²
Rua Hercílio Luz, Itajaí

спаваћа собаatypical
равно114 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 114m² dispondo de 02 suítes, planta exclusiva e modificada,  living generoso com sala de estar, sala de jantar para 8 pessoas, sacada ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Hercílio Luz, Itajaí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Melhor Imoveis

Слични огласи

Слично у иностранству