Листа понуда
27
27
27
170 720 €
(2 511 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
68 м²
Itajaí
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
68 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Conheça o Brava Hill Residence, um encantador apartamento no coração da Praia Brava, Itajaí.
Com 68,73 m² de área privativa, este imóvel oferece con...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
19дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Itajaí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.