SUPA24
Остало
Остало
Остало
73 466 €
(942 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
78 м²
Avenida Cinqüentenário, Itabuna

спаваћа собаatypical
равно78 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento em fase final de acabamento! Não perca essa oportunidade única de adquirir um imóvel com porcelanato comprado e um projeto arquitetônico p...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenida Cinqüentenário, Itabuna
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству