SUPA24
Остало
Остало
Остало
154 843 €
(1 960 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
79 м²
Rua México, Indaiatuba

спаваћа собаatypical
равно79 м²
купатила2+

Confira os diferenciais:
79m2
3 dormitórios (sendo 1 suíte)
Banheiro social
Sala 2 ambientes (estar / jant...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторОдвојена кухињаТуш кабинаДрвени подТротоарВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоНамештен

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua México, Indaiatuba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству