SUPA24
Остало
Остало
Остало
96 106 €
(1 281 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
75 м²
AVENIDA CENTRAL, Ilhéus

спаваћа собаatypical
равно75 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda com 3 quartos, 1 suite, 2 vagas de garagem e 2 banheiros.

Localizado no Condomínio North Boulevard - Residencial Clube, no bairro...

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

AVENIDA CENTRAL, Ilhéus
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству