SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 124 511 €
(577 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
1.950 м²
Praça Presidente Getúlio Vargas, Ibirarema

спаваћа собаatypical
равно1.950 м²
купатила2+

????️ Detalhes do Imóvel:
Área útil: 1950,00 m²

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Praça Presidente Getúlio Vargas, Ibirarema
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству