SUPA24
Остало
Остало
Остало
133 278 €
(1 223 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
109 м²
Rua, Guarulhos

спаваћа собаatypical
равно109 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

**APARTAMENTO EM PRÉDIO NOVO COM SACADA GOURMET NA PRAIA DE PITANGUEIRAS **Apartamento prédio novo na Praia de Pitangueiras, área nobre do Guarujá, b...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua, Guarulhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Слични огласи

Слично у иностранству