SUPA24
Остало
Остало
Остало
117 897 €
(1 310 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
90 м²
Rua Rio de Janeiro, Guarujá

спаваћа собаatypical
равно90 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

** APARTAMENTO À VENDA NA REGIÃO CENTRAL DA PRAIA DE PITANGUEIRAS - QUADRA DO MAR***Apartamento com localização privilegiada, proporciona grande confo...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Rio de Janeiro, Guarujá
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Слични огласи

Слично у иностранству