SUPA24
Остало
Остало
Остало
112 771 €
(1 163 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
97 м²
Rua Mário Ribeiro, Guarujá

спаваћа собаatypical
равно97 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

EXCELENTE APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO CENTRAL - COM VISTA MAR ***SOBRE O IMÓVELApartamento, mobiliado e bem ventilado, ampl...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Mário Ribeiro, Guarujá
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Слични огласи

Слично у иностранству