SUPA24
Остало
Остало
Остало
111 062 €
(1 010 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
110 м²
Avenida Leomil, Guarujá

спаваћа собаatypical
равно110 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

*** APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO CENTRAL - COM LAZER COMPLETO ***SOBRE O IMÓVELApartamento andar alto, arejado e bem ventil...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратПогледОтворени животни просторОдвојена кухињаТуш кабинаБезбедностМодерни стилПриродно светло

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenida Leomil, Guarujá
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Слични огласи

Слично у иностранству