SUPA24
Остало
Остало
Остало
105 781 €
(1 150 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
92 м²
Avenida Leomil, Guarujá

спаваћа собаatypical
равно92 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com sacada à venda na praia das Pitangueiras, centro do Guarujá, ótima localização próximo ao comércio da região e a 2 quadras do mar, imó...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenida Leomil, Guarujá
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Sigma Imóveis Guarujá

Слични огласи

Слично у иностранству