SUPA24
Остало
Остало
Остало
85 274 €
(947 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
90 м²
Rua Mário Ribeiro, Guarujá

спаваћа собаatypical
равно90 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

*** APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS- 01 VAGA DE GARAGEM ***SOBRE O IMÓVELApartamento bem conservado, amplo e arejado, com ótima iluminaç...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Mário Ribeiro, Guarujá
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Слични огласи

Слично у иностранству