SUPA24
Остало
Остало
Остало
76 884 €
(1 098 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
70 м²
Rua Cubatão, Guarujá

спаваћа собаatypical
равно70 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

***APARTAMENTO PRA VENDA NA PRAIA DE PITANGUEIRAS - QUADRA DA PRAIA***Apartamento à venda na Praia das Pitangueiras com ótima localização na quadra da...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Cubatão, Guarujá
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Слични огласи

Слично у иностранству