SUPA24
Остало
Остало
Остало
242 067 €
(2 017 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
120 м²
Rua Santos, Guarujá

спаваћа собаatypical
равно120 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento reformado na praia de Pitangueiras, Guarujá, Confira!

CARACTERÍSTICAS:

3 Dormitórios
1 Suíte
Sala ampla com 2 ambientes
Varanda Gourmet ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Rua Santos, Guarujá
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству