SUPA24
Остало
Остало
Остало
291 016 €
(4 157 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
70 м²
Rua da Floresta, Gramado

спаваћа собаatypical
равно70 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Venha viver o charme da Serra Gaúcha nesse lindo apartamento em Gramado, localizado no bairro Planalto. Com 2 dormitórios, sendo 1 suíte, e 2 banheiro...

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua da Floresta, Gramado
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

CARMEN ANDREIA DA SILVA

Слични огласи

Слично у иностранству