SUPA24
Остало
Остало
Остало
44 414 €
(653 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
68 м²
Rua São Paulo, Franca

спаваћа собаatypical
равно68 м²
купатила2+

Próximo avenida adhemar de Barros

68m² de área útil
2 dormitórios, sendo 1 suíte

Друго
Старост понуде: 23дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua São Paulo, Franca
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству