Листа понуда
23
23
23
127 997 €
(1 620 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
79 м²
Rua Padre Roma, Florianópolis
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
79 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento com 79 m² de área privativa, localizado no Centro de Florianópolis.
O imóvel possui vista para o Mar, sala de estar com ventilação natura...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Одвојена кухиња
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Padre Roma, Florianópolis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.