SUPA24
Остало
Остало
Остало
102 193 €
(1 703 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
60 м²
RUA TRAJANO MARGARIDA, Florianópolis

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 2 quartos na Trindade, Florianópolis, com 60m²
A unidade foi reformada e entregue com móveis planejados , sala espaçosa integrada à cozin...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA TRAJANO MARGARIDA, Florianópolis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Слични огласи

Слично у иностранству