SUPA24
Остало
Остало
Остало
90 401 €
(1 507 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
60 м²
Calçadão João Pinto, Florianópolis

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 60 m² de área privativa, localizado no Centro de Florianópolis, próximo à Praça XV, Catedral Metropolitana e amplo comércio.

O imóvel...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Calçadão João Pinto, Florianópolis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Слични огласи

Слично у иностранству