SUPA24
Остало
Остало
Остало
59 795 €
(949 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
63 м²
SERVIDAO DA GRACA, Florianópolis

спаваћа собаatypical
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento térreo com 63 m² de área privativa, localizado na Praia do Santinho, em Florianópolis.

O imóvel é semi mobiliado e possui terraço com chu...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

SERVIDAO DA GRACA, Florianópolis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Слични огласи

Слично у иностранству