SUPA24
Остало
Остало
Остало
649 042 €
(4 215 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
154 м²
Avenida Trompowsky, Florianópolis

спаваћа собаatypical
равно154 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 154 m² privativos. Localizado em uma das ruas mais charmosas e arborizadas de Florianópolis, a tradicionalíssima Trompowsky.

Друго
Старост понуде: 22дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Avenida Trompowsky, Florianópolis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Слични огласи

Слично у иностранству