SUPA24
Остало
Остало
Остало
648 683 €
(3 488 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
186 м²
Rua das Piraúnas, Florianópolis

спаваћа собаatypical
равно186 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento mobiliado com 186m² de área privativa, localizado em Jurerê Internacional.

O imóvel dispõe de sala de estar e jantar integradas, cozinha ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

НамештенОтворени животни просторОдвојени тоалетПоглед

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua das Piraúnas, Florianópolis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Слични огласи

Слично у иностранству