SUPA24
Остало
Остало
Остало
242 222 €
(807 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
300 м²
AVENIDA HERCILIO LUZ, Florianópolis

спаваћа собаatypical
равно300 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sala (Sobreloja) comercial com 300m² de área privativa, localizada em uma das Avenidas mais movimentas do Centro de Florianópolis.

Com 2 vagas de es...

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

AVENIDA HERCILIO LUZ, Florianópolis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Слични огласи

Слично у иностранству