Листа понуда
15
15
15
147 922 €
(2 845 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
52 м²
RUA JOSE BOITEUX, Florianópolis
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
52 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
APARTAMENTO TIPO STUDIO DE 57 M² PRIVATIVOS, 1 SUITE, LAVABO E 1 VAGA DE GARAGEM NO CENTRO DE FLORIANÓPOLIS!
Apartamento tipo studio com 57 m², ideal...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
15дана
Ажурирано:
5дана
Пријави оглас
Локалитети
RUA JOSE BOITEUX, Florianópolis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.