SUPA24
Остало
Остало
Остало
129 754 €
(2 883 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
45 м²
Rua Felipe Schmidt, Florianópolis

спаваћа собаatypical
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 45m² de área privativa, localizado no Centro da cidade, de frente para o Parque da Luz e Ponte Hercílio Luz. Próximo ao Angeloni e a p...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Rua Felipe Schmidt, Florianópolis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Слични огласи

Слично у иностранству