Листа понуда
16
16
16
85 274 €
(1 705 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
50 м²
RUA LAURO LINHARES, Florianópolis
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
50 м²
купатила
Преведи на Енглески
1 quarto;
1 sala;
1 cozinha;
1 área de serviço;
1 banheiro com ventilação natural;
Apartamento com vista livre e boa ventilação.
Localizado a pouco...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
24дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
RUA LAURO LINHARES, Florianópolis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.