SUPA24
Остало
Остало
Остало
292 401 €
(2 417 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
121 м²
Avenida, Ferraz de Vasconcelos

спаваћа собаatypical
равно121 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

APARTAMENTO COM VISTA LIVRE À VENDA NO CONDOMÍNIO OPEN VIEW ANHANGABAÚ EM JUNDIAÍ/SP

- 121 m² de área útil;
- 3 dormitórios, sendo 1 suíte com sacada...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Avenida, Ferraz de Vasconcelos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

COPETTE E TABOADA IMÓVEIS LTDA ME

Слични огласи

Слично у иностранству