SUPA24
Остало
Остало
Остало
700 480 €
(308 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
2.272 м²
Curvelo

спаваћа собаatypical
равно2.272 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prédio Comercial Estratégico em Curvelo - MGOportunidade Única de Investimento no Coração de Minas GeraisApresentamos um imóvel corporativo excepciona...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратТип зградеОтворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникКухињски апаратиКаминБојлерМашина за прање вешаПаметни уређајиБезбедностДрвени подТротоарВисоки плафониДрвене гредеНакон реконструкцијеНеопходна реконструкцијаПриродно светлоТамни ентеријерБиљкеМодерни стилРустични стилПогодно за кућне љубимцеНамештенКомерцијални

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Curvelo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Mundo Maior Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству