SUPA24
Остало
Остало
Остало
429 743 €
(2 414 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
178 м²
Rua Delphim Moreira, Curitiba

спаваћа собаatypical
равно178 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Com 3 plantas diferentes e flexíveis, o Chronos Residencial é perfeito para quem busca um apartamento bem localizado e próximo a diversas amenidades. ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Delphim Moreira, Curitiba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству