SUPA24
Остало
Остало
Остало
418 648 €
(2 718 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
154 м²
Rua Padre Antônio, Curitiba

спаваћа собаatypical
равно154 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de alto padrão com 154 m2 de área privativa em região privilegiada de Curitiba, com 3 suítes e 3 vagas de garagem, sendo uma delas com pon...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаТуш кабинаДрвени подБезбедностВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стилНамештен

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Padre Antônio, Curitiba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству