SUPA24
Остало
Остало
Остало
250 795 €
(1 639 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
153 м²
Rua Wenceslau Sarnacki, Curitiba

спаваћа собаatypical
равно153 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Terracota é um condomínio de apartamentos no Ecoville, com 65% do terreno com bosque nativo preservado. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a a...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Wenceslau Sarnacki, Curitiba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству