SUPA24
Остало
Остало
Остало
46 123 €
(2 428 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
19 м²
Rua André de Barros, Curitiba

спаваћа собаatypical
равно19 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Studio de 19,59 m2 localizado no 8º andar do Manhattan Tower, no Centro de Curitiba. O imóvel possui planta moderna e funcional, sacada com ponto para...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua André de Barros, Curitiba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству