Листа понуда
30
30
30
648 618 €
(3 292 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
197 м²
Rua Valdívia, Curitiba
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
197 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Conheça o lançamento da Porto Camargo que vai transformar sua visão de moradia!
Localizado no Bairro Hugo Lange, famoso por sua variedade gastronômic...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Камин
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
15дана
Ажурирано:
5дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Valdívia, Curitiba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.