SUPA24
Остало
Остало
Остало
110 851 €
(2 410 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
46 м²
RUA EMILIANO PERNETA, Curitiba

спаваћа собаatypical
равно46 м²
купатила1

RESIDENCES / SUÍTES E HOMES
DE 21 A 54M²
UMA PROPOSTA
QUE ORGANIZA E OTIMIZA SEU FLUXO DE VIDA.

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

RUA EMILIANO PERNETA, Curitiba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству