SUPA24
Остало
Остало
Остало
42 809 €
(1 098 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
39 м²
Rua dos Coqueirais, Cotia

спаваћа собаatypical
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento novo à venda no Residencial Sidney, em Cotia, ideal para quem busca conforto, praticidade e qualidade de vida em uma localização estratégi...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua dos Coqueirais, Cotia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству