SUPA24
Остало
Остало
Остало
48 275 €
(1 073 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
45 м²
Rua Mario Andreatini, Cotia

спаваћа собаatypical
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este aconchegante apartamento de 2 dormitórios, ambos com móveis planejados, oferece praticidade e conforto no dia a dia. A cozinha planejada é integr...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Mario Andreatini, Cotia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству