SUPA24
Остало
Остало
Остало
43 084 €
(862 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
50 м²
Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia

спаваћа собаatypical
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lindo apartamento no 2o andar, com 02 Quartos com ármarios e comoda (com vista permanete para a mata )Cortinas + ventilador de teto nos quartos, ambie...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству