SUPA24
Остало
Остало
Остало
43 084 €
(957 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
45 м²
Estrada do Morro Grande, Cotia

спаваћа собаatypical
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado no Condomínio Residencial Le Monte II, este apartamento à venda oferece um ambiente acolhedor e bem distribuído, contando com 02 quartos co...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Estrada do Morro Grande, Cotia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству