SUPA24
Остало
Остало
Остало
41 508 €
(830 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
50 м²
Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia

спаваћа собаatypical
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lindo Apartamento 2 Dormitórios , sala dois ambientes com sacada, cozinha , 01 banheiro, área de serviço, e 1 vaga de garagem.Estrutura do Condomínio...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству