SUPA24
Остало
Остало
Остало
45 970 €
(919 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
50 м²
Avenida João César de Oliveira, Contagem

спаваћа собаatypical
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Oportunidade Imperdível! Apartamento Completo e Pronto para Morar Próximo ao Shopping Contagem!

Chácaras Cotia
R$ 270.000,00

Destaques do imóvel...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenida João César de Oliveira, Contagem
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству