SUPA24
Остало
Остало
Остало
44 414 €
(1 083 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
41 м²
RUA DO MELAO, Contagem

спаваћа собаatypical
равно41 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Seu Novo Lar com Conforto e Praticidade!

Se você busca conforto, praticidade e um lar pronto para morar, este apartamento é perfeito para você!

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA DO MELAO, Contagem
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству