SUPA24
Остало
Остало
Остало
48 738 €
(78 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
622 м²
Rua Geraldo, Carapicuíba

спаваћа собаatypical
равно622 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 2 dormitórios, sala ampla em dois ambientes com quintal, cozinha com armários planejados, banheiro com box, lavanderia, quintal amplo ...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Geraldo, Carapicuíba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству