SUPA24
Остало
Остало
Остало
43 267 €
(961 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
45 м²
Estrada do Copiuva, Carapicuíba

спаваћа собаatypical
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda no Flex 3 Carapicuíba

Excelente oportunidade! Apartamento localizado no 5º andar, com vista de frente para a avenida, proporcion...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Estrada do Copiuva, Carapicuíba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству