SUPA24
Остало
Остало
Остало
132 423 €
(1 576 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
84 м²
ALAMEDA DOS CEDROS DO LIBANO, Caraguatatuba

спаваћа собаatypical
равно84 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 2 dormitórios, 84 m² - venda por R$ 775.000 - Cidade Jardim - Caraguatatuba/SP Este apartamento tem 2 dormitórios, sendo 1 suíte, sala...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

ALAMEDA DOS CEDROS DO LIBANO, Caraguatatuba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству