SUPA24
Остало
Остало
Остало
119 452 €
(813 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
147 м²
Rua General Osorio, Caraguatatuba

спаваћа собаatypical
равно147 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento duplex no Aruan no Condomínio Verde Mar em Caraguatatuba

Localizado no bairro Aruan, próximo à orla e com fácil acesso à Rodovia Rio-Sant...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua General Osorio, Caraguatatuba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству