SUPA24
Остало
Остало
Остало
204 898 €
(1 782 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
115 м²
Rua Barreto Leme, Campinas

спаваћа собаatypical
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Viva em um dos bairros mais desejados da cidade!
Este apartamento oferece 115 m² de área útil em localização privilegiada, ao lado do Starbucks, Pão d...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Barreto Leme, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству