SUPA24
Остало
Остало
Остало
170 720 €
(2 439 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
70 м²
Rua Doutor Liraucio Gomes, Campinas

спаваћа собаatypical
равно70 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda mobiliado com sala, cozinha plsnejada Kitchens, 1 súite com armários planejados e 1 lavabo.
O Maxhaus Cambuí está localizado em u...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Doutor Liraucio Gomes, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству