SUPA24
Остало
Остало
Остало
153 631 €
(1 766 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
87 м²
Rua Presidente Alves, Campinas

спаваћа собаatypical
равно87 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lindo apartamento com 87 m², composto por três dormitórios sendo uma suíte, dois banheiros, sala ampla para dois ambientes, cozinha prática e bem dist...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Presidente Alves, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству